Föremål som liknar spegel
6089 Golvspegel
vippbar, mässing. Bredd: 59 cm, höjd: 150 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6184 Spegel
Förgylld, 90x40 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
5018 Spegellampetter
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5164 Spegel
1960-tal, teak, 118x34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5388 Spegel
Rödbetsad. Höjd: 130 cm. Bredd: 90 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 29 april 2024
5326 Handspegel
tenn. Diameter: 13,5 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5017 Spegellampetter
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5166 Spegel
1950/60-tal, mahogny, 57x46 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
1017 Spegel
Rokoko, fd spegellampett, 60x27 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 29 april 2024